به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سریال، حبیب رضایی در نقش «پرویز کوهی» با سریال «هم‌گناه» به کارگردانی مصطفی کیایی برای اولین بار به شبکه نمایش خانگی می‌آید تا سال‌ها بعد از «آژانس شیشه‌ای»، دوباره شاهد نقش‌آفرینی او و پرویز پرستویی در کنار هم باشیم. در آستانه انتشار این سریال از اولین تصاویر نقش‌آفرینی این بازیگر با گریمی متفاوت رونمایی شد.

پرویز کوهی با بازی حبیب رضایی، خلافکاری است که در جعل اسناد و مدارک تبحر خاصی دارد و یکی از اصلی‌ترین نقش‌ها در فیلمنامه‌ «هم‌گناه» به این کاراکتر مربوط می‌شود.

«هم گناه» نام اولین سریال مصطفی کیایی برای پخش در شبکه نمایش خانگی است که فیلمنامه آن را محسن کیایی و علی کوچکی نوشته‌اند.

این سریال مراحل فنی پایانی را پشت سر می‌گذارد تا در اسفندماه برای توزیع در شبکه نمایش خانگی و پخش در سرویس‌های وی‌اودی فیلیمو و نماوا آماده شود.

3 نظرات
 1. اپلیکیشن موبایل

  چرا کلی جر و بحث همچی ساده انجام نمیشه

  Reply
 2. شهلا

  یکی از خوش تکنیک ترین سریالهای ایرانی ک تا ب حال دیدم؛ بازیها؛ پرداخت جزییات و اجرای قوی ک همگی در خدمت داستان و فیلمنامه اند و سطح پرداختش بسیار بالاتر از سریال و در حد فیلم سینماییه؛ هیچ شباهتی هم ب سریالهای بعضن ضعیف ترکیه ای ک ضعف فیلمنامه را با نماها؛ میک آپ و حتی لوکیشنهای زیبا و مبلمان فاخر میخاهند جبران کنند ندارد؛ بلکه حتی ب موضعی میپردازه ک علیرغم سعی نگاه رسمی در بخشی از جامعه کاملن مشهوده؛ مناسبات کاراکترها شعارزده و همراه سخنرانی های بیهوده نیست و علیرغم نقد اخلاقی ک معلوم نیست چطور در نقد یک اثر تصویری وارد شده اثری بسیار دقیق و درست از آب در اومده؛ متشکرم از کارگردان محترم

  Reply
 3. سارا

  این فیلم عالیه البته3قسمت اول که هنوز زیاد سانسورنشده بودقشنگتربودولی با این همه سانسور باز هم سریال جذابی است و من حاظرم هر هفته این سریال را بخرم چون دغدغه های روز جامعه ما را بیان میکند و مثل سریال هم گناه مال دهه دیگری نیست که آدم حس غریبی با آن بکند.از عوامل و تهیه کنندگان این سریال بسیار ممنونم.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + eight =

طراحی سایت